Termékeink

Gyártói cikkszám: MC112CS

Hálózati kellék

TP-LINK MC112CS

graystargraystargraystargraystargraystar



Megrendelés esetén várhatóan 2 nap múlva átvehető üzleteinkben

 
8 291 Ft
nettó: 6 528 Ft

darabot

20

Átvitel 1 szálon
A kábel másik végére az MC111CS kell
Max sebesség 100Mbps Full-Duplex
Hullámhossz: TX: 1310 nm, RX: 1550 nm
Optikai kabel: 9/125 single mode
Csatlakozó: SC, RJ45
Tápfeszültség: 9 V/0,8 A
Méret: 94.5 x 73

További specifikáció

Fényképek:

TP-LINK MC112CS
GyártóTP-Link
Garancia24 hónap saját
Még nem érkezett értékelés.
A terméket csak azok a felhasználók értékelhetik, akik megvásárolták a terméket!
Érdekelné ez a termék egy ismerősét?
Lépjen be és ajánlja neki közvetlenül a Bluechiptől!
Ha az ismerőse megvásárolja tőlünk, Ön kredit pontokat kap, amiket levásárolhat webshopunkban. A pontok jóváírása 8 nap után történik meg, ezt a Profilom menüpont alatt követheti.
Ajánljon minél több terméket és vigye haza minél olcsóbban kedvencét!
A feltüntetett képek és specifikáció csak tájékoztató jellegűek!
Kérjük, vásárlás előtt tájékozódjon a gyártó honlapján!

Ajánlataink


Billentyűzet
RaidSonic KeySonic vízálló mini ipari
  • - Extra: Steril és vízálló
  • - Csatoló felület: Vezetékes – USB
17 880 Ft
Fejhallgató
Panasonic RP-HF500ME-W Fehér
  • - Csatlakozó: 3,5 mm
  • - Mikrofonos fejhallgató: Igen
10 980 Ft
Router
LINKSYS Gigabit LRT214 VPN router
  • - Sebesség: 10/100/1000 Mb/s
  • - Típus: Vezetékes
50 060 Ft

Ajánlataink


Merevlemez
WD Purple 3,5" 4TB
  • - Kapacitás: 4000 GB
  • - Cache memória: 64 MB
34 780 Ft

Bankkártyás fizetés

Webáruházunkban
bankkártyákkal vásárolhat, a tranzakciók a CIB Bank titkosított biztonsági rendszerén keresztül zajlanak.

Cetelem áruhitel

Online áruhitel
Bolti áruhitel

Gyakori kérdések

Hol találom az üzletet?
Hogyan vásárolhatok?
Miként vehetem át a rendelésem?
Mivel fizethetek?
Hova fordulhatok garanciális problémákkal?
Mennyibe kerül a házhozszállítás?
Mikor előrendelhető egy termék?

Népszerű termékek

Tablet PC
eBook olvasó
Notebook
DSLR fényképezőgép
Monitor
Videokártya
TV
Konzol

BLUECHIP

Kapcsolat
Gyártók
Felhasználási feltételek
Adatvédelmi nyilatkozat
Állásajánlatok

HÍRLEVÉL



Kérem várjon!