Termékeink

Kapcsolódó termékek


Switch
Zyxel XGS1250-12
  • - Sebesség: 10/100/1000 Mb/s
  • - Portok száma: 24 db
95 900 Ft
Switch
TP-LINK TL-SG116E 16Port Gigabit Switch
  • - Sebesség: 10/100/1000 Mb/s
  • - Portok száma: 16 db
29 900 Ft
Switch
Zyxel GS-105BV3 100/1000
  • - Sebesség: 10/100/1000 Mb/s
  • - Portok száma: 5 db
7 891 Ft
Ön itt van: Bluechip / Számítástechnika / Hálózati eszköz / Hálózati kártya / Delock 86442 1000Base-SX SC MM 850nm kompakt média

Gyártói cikkszám: 86442

Hálózati kártya

Delock 86442 1000Base-SX SC MM 850nm kompakt média

graystargraystargraystargraystargraystar

- Csatlakozó: Ethernet RJ-45
- Sebesség: 10/100/1000 Mb/s


Megrendelés esetén várhatóan 4 nap múlva átvehető üzleteinkben

 
16 190 Ft
nettó: 12 748 Ft

darabot

55

Ez a Delock Gigabit Ethernet Media Converter használható a hálózat bővítésére optikai szálas interfésszel. A kompakt méretek lehetővé teszik a helytakarékos telepítést.

További specifikáció

Hivatalos weboldal

Fényképek:

Delock 86442 1000Base-SX SC MM 850nm kompakt média Delock 86442 1000Base-SX SC MM 850nm kompakt média
GyártóDelock
CsatlakozóEthernet RJ-45
Sebesség10/100/1000 Mb/s
Garancia36 hónap saját
Még nem érkezett értékelés.
A terméket csak azok a felhasználók értékelhetik, akik megvásárolták a terméket!
Érdekelné ez a termék egy ismerősét?
Lépjen be és ajánlja neki közvetlenül a Bluechiptől!
Ha az ismerőse megvásárolja tőlünk, Ön kredit pontokat kap, amiket levásárolhat webshopunkban. A pontok jóváírása 8 nap után történik meg, ezt a Profilom menüpont alatt követheti.
Ajánljon minél több terméket és vigye haza minél olcsóbban kedvencét!

Ehhez a termékhez nem tartozik hitelkalkulátor!

A feltüntetett képek és specifikáció csak tájékoztató jellegűek!
Kérjük, vásárlás előtt tájékozódjon a gyártó honlapján!

Tisztelt Vásárlónk!

Tartós adathordozó vásárlása során ügyfeleink automatikusan megkapják a termékhez tartozó Adattörlő kódot, melyet a számlán tüntetünk fel.

 

Fizetésnél kérje az ingyenes adattörlő kódot adatainak biztonsága érdekében!

A Kormány döntése alapján a kereskedő minden tartós adathordozó termék vásárlásakor köteles ingyenes adattörlő kódot biztosítani.

További információk a Nemzeti Média- és Hírközlési Hatóság honlapján: 

 https://nmhh.hu/veglegestorles

Ajánlott termékeink

Roline USB 3.0 A-B 3m Kábel
  • - Csatlakozó típus: USB 2.0
  • - Méret: 3 m
4 890 Ft
Roline UTP CAT6 patch 2m szürke Kábel
  • - Csatlakozó típus: Ethernet RJ-45
  • - Méret: 2 m
2 891 Ft
Roline UTP CAT6 patch 1m Zöld Kábel
  • - Csatlakozó típus: Ethernet RJ-45
  • - Méret: 1 m
2 790 Ft

Hasonló termékeink


Hálózati kártya
TP-Link UE330
  • - Extra: 3 db USB 3.0 port
  • - Csatlakozó: Ethernet RJ-45
8 790 Ft
Hálózati kártya
INTEL Ethernet Server Adapter I210-T1 Bulk
  • - Csatlakozó: Ethernet RJ-45
  • - Sebesség: 10/100/1000 Mb/s
21 900 Ft
Hálózati kártya
Delock PCI Express 2x Gigabit LAN
  • - Csatlakozó: Ethernet RJ-45
  • - Port szám: 2 db
29 900 Ft

Ajánlott termékeink


Kábel
Delock USB 2.0-A apa > USB micro A apa 1m
  • - Csatlakozó típus: Micro USB
  • - Méret: 1 m
2 990 Ft
Kábel
Roline UTP CAT6 patch 1m Sárga
  • - Csatlakozó típus: Ethernet RJ-45
  • - Méret: 1 m
2 790 Ft
Kábel
Roline UTP CAT6 patch 1m Zöld
  • - Csatlakozó típus: Ethernet RJ-45
  • - Méret: 1 m
2 790 Ft

Ajánlataink


Processzorhűtő
Xilence M704
  • - Zajszint: kb. 18-32,5 dB
  • - Kompatibilis foglalatok: LGA-1150, LGA-1151, LGA-1155, LGA-1156, LGA-1200, LGA-2011, LGA-2066, Socket AM2, Socket AM2+, Socket AM3, Socket AM3+, Socket AM4, Socket FM1, Socket FM2, Socket FM2+
11 690 Ft
Hálózati kártya
TP-Link UE306 USB 3.0 Gigabit Ethernet adapter
  • - Csatlakozó: USB 3.1 (3.2) Gen1 (3.0)
  • - Sebesség: 10/100/1000 Mb/s
5 390 Ft
Multifunkciós készülék
Canon PIXMA MG3650S piros
  • - Típus: Tintasugaras
  • - Csatlakozás: USB, Wi-Fi
31 900 Ft

Bankkártyás fizetés

Webáruházunkban
bankkártyákkal vásárolhat, a tranzakciók a CIB Bank titkosított biztonsági rendszerén keresztül zajlanak.

Cetelem áruhitel

Online áruhitel

Gyakori kérdések

Hol találom az üzletet?
Hogyan vásárolhatok?
Miként vehetem át a rendelésem?
Mivel fizethetek?
Hova fordulhatok garanciális problémákkal?
Mennyibe kerül a házhozszállítás?
Mikor előrendelhető egy termék?

Népszerű termékek

Tablet PC
eBook olvasó
Notebook
DSLR fényképezőgép
Monitor
Videokártya
TV
Konzol

BLUECHIP

Kapcsolat
Gyártók
Felhasználási feltételek
Adatvédelmi nyilatkozat
Állásajánlatok
Adattörlő kódok

HÍRLEVÉL



Kérem várjon!