Termékeink

Kapcsolódó termékek


Access point és Bridge
Ubiquiti NanoStation Loco M2
  • - Átviteli sebesség: 10/100/1000 Mb/s
  • - Portok: 2 db
20 900 Ft
Access point és Bridge
TP-Link TL-WA801N
  • - Átviteli sebesség: 300 Mb/s
  • - Portok: 1 db
8 691 Ft
Wi-Fi jelerősítő
Asus RP-N12
  • - Átviteli sebesség: 10/100 Mb/s
  • - Portok: 1 db
8 090 Ft
Ön itt van: Bluechip / Számítástechnika / Hálózati eszköz / Router / Mikrotik RouterBoard SFP modul

Gyártói cikkszám: S-85DLC05D

Router

Mikrotik RouterBoard SFP modul

graystargraystargraystargraystargraystar

- Típus: Vezetékes


Megrendelés esetén várhatóan 4 nap múlva átvehető üzleteinkben

 
7 891 Ft
nettó: 6 213 Ft

darabot

70

Mikrotik RouterBoard SFP modul


Az S-85DLC05D egy 1.25G SFP adó-vevő 850 nm-es kettős LC csatlakozóval, akár 550 méteres többmódusú szálas összeköttetéshez, DDM-mel.

Az egységek teszteltek és kompatibilisek az RB260GS, RB2011LS, RB2011LS-IN, RB2011UAS-IN, RB2011UAS-RM, RB2011UAS-2HnD, RB2011UAS-2HnD-IN és CCR1036-12G-4S készülékekkel. Az egységek kompatibilisek a nem MikroTik SFP eszközökkel is.

További specifikáció

Hivatalos weboldal

Fényképek:

Mikrotik RouterBoard SFP modul
GyártóMIKROTIK
TípusVezetékes
GaranciaGarancialeveles 2 év
Még nem érkezett értékelés.
A terméket csak azok a felhasználók értékelhetik, akik megvásárolták a terméket!
Érdekelné ez a termék egy ismerősét?
Lépjen be és ajánlja neki közvetlenül a Bluechiptől!
Ha az ismerőse megvásárolja tőlünk, Ön kredit pontokat kap, amiket levásárolhat webshopunkban. A pontok jóváírása 8 nap után történik meg, ezt a Profilom menüpont alatt követheti.
Ajánljon minél több terméket és vigye haza minél olcsóbban kedvencét!

Ehhez a termékhez nem tartozik hitelkalkulátor!

A feltüntetett képek és specifikáció csak tájékoztató jellegűek!
Kérjük, vásárlás előtt tájékozódjon a gyártó honlapján!

Tisztelt Vásárlónk!

Tartós adathordozó vásárlása során ügyfeleink automatikusan megkapják a termékhez tartozó Adattörlő kódot, melyet a számlán tüntetünk fel.

 

Fizetésnél kérje az ingyenes adattörlő kódot adatainak biztonsága érdekében!

A Kormány döntése alapján a kereskedő minden tartós adathordozó termék vásárlásakor köteles ingyenes adattörlő kódot biztosítani.

További információk a Nemzeti Média- és Hírközlési Hatóság honlapján: 

 https://nmhh.hu/veglegestorles

Ajánlott termékeink

Roline UTP CAT6 patch 1m Zöld Kábel
  • - Csatlakozó típus: Ethernet RJ-45
  • - Méret: 1 m
2 790 Ft
Roline UTP CAT6 patch 2m szürke Kábel
  • - Csatlakozó típus: Ethernet RJ-45
  • - Méret: 2 m
2 891 Ft
HDMI (Female) - DVI (Male) Adapter Kábel
  • - Csatlakozó típus: HDMI
1 690 Ft

Hasonló termékeink


Router
TP-Link TL-R470T+
  • - Sebesség: 10/100 Mb/s
  • - Típus: Vezetékes
20 900 Ft
Router
Microtik RB1100DX4
  • - Sebesség: 10/100/1000 Mb/s
  • - Típus: Vezetékes
164 901 Ft
Router
Ubiquiti EdgeRouter X
  • - Sebesség: 10/100/1000 Mb/s
  • - Típus: Vezetékes
22 899 Ft

Ajánlott termékeink


Kábel
Roline UTP CAT6 patch 1m Sárga
  • - Csatlakozó típus: Ethernet RJ-45
  • - Méret: 1 m
2 790 Ft
Kábel
HDMI (Female) - DVI (Male) Adapter
  • - Csatlakozó típus: HDMI
1 690 Ft
Kábel
Roline USB 3.0 A-B 3m
  • - Csatlakozó típus: USB 2.0
  • - Méret: 3 m
4 890 Ft

Ajánlataink


Címke, szalag
Brother P-touch TZe-161 laminált szalag
  • - Alapszín (háttér): Átlátszó
  • - Szövegszín: Fekete
10 190 Ft
Egérpad, teflontalp
Natec nyomtatható
  • - Anyag: Szövet/Gumi
  • - Méret: 220 x 180 x 2 mm
1 290 Ft
Memória
CRUCIAL Pro DDR4 3200MHz CL22 64GB (2x32GB Kit)
  • - Kapacitás: 64 GB
  • - Generáció: DDR4
71 900 Ft

Bankkártyás fizetés

Webáruházunkban
bankkártyákkal vásárolhat, a tranzakciók a CIB Bank titkosított biztonsági rendszerén keresztül zajlanak.

Cetelem áruhitel

Online áruhitel

Gyakori kérdések

Hol találom az üzletet?
Hogyan vásárolhatok?
Miként vehetem át a rendelésem?
Mivel fizethetek?
Hova fordulhatok garanciális problémákkal?
Mennyibe kerül a házhozszállítás?
Mikor előrendelhető egy termék?

Népszerű termékek

Tablet PC
eBook olvasó
Notebook
DSLR fényképezőgép
Monitor
Videokártya
TV
Konzol

BLUECHIP

Kapcsolat
Gyártók
Felhasználási feltételek
Adatvédelmi nyilatkozat
Állásajánlatok
Adattörlő kódok

HÍRLEVÉL



Kérem várjon!