Termékeink

Ajánlataink


Címkenyomtató
Brother PT-D410VP
  • - Maximális címkeszélesség: 18 mm
31 900 Ft
Tintapatron
Brother LC227XLVALBP
  • - Típus: Tintapatron
  • - Szín: ciánkék, fekete, magenta (bíbor), sárga
34 900 Ft
Monitor
Philips 273V7QDAB
  • - Panel típusa: IPS
  • - Kijelző méret: 27 "
50 900 Ft
Ön itt van: Bluechip / Számítástechnika / Kábel / Roline optikai 50 OM4 LC/ST 0,5m lila

Gyártói cikkszám: 21.15.8770

Kábel

Roline optikai 50 OM4 LC/ST 0,5m lila

graystargraystargraystargraystargraystar

- Csatlakozó típus: SC/ST
- Méret: 0,5 m
- Szín: Lila


Rendelésre

Pontos információért keresse ügyfélszolgálatunkat.

 
4 690 Ft
nettó: 3 693 Ft
Ez a termék nem rendelhető!

65

Az OM4 egy 50 µm-es lézerrel optimalizált üvegszálas kábel megnövelt sávszélességgel. Használható a rendszer teljesítményének növelésére meglévő 1 és 10 Gbit/s-os alkalmazásoknál, valamint a jövőbeni 40 és 100 Gbit/s-os stream-eknél.

További specifikáció

Hivatalos weboldal

Fényképek:

Roline optikai 50 OM4 LC/ST 0,5m lila
GyártóRoline
Csatlakozó típusSC/ST
Méret0,5 m
SzínLila
Garancia12 hónap saját
Csatlakozó 1LC
Csatlakozó 2ST
Kábelhosszúság0.5 m
Hossz0.5 mm
Fajtatípusmale/male
KábelszínBíbor
Teljes kétoldalúY
Core diameter50 µm
Cladding diameter125 µm
AnyagPVC
Kábelátmérő2.8x6 mm
Adatátviteli sebesség10 Gbit/s
Még nem érkezett értékelés.
A terméket csak azok a felhasználók értékelhetik, akik megvásárolták a terméket!
Érdekelné ez a termék egy ismerősét?
Lépjen be és ajánlja neki közvetlenül a Bluechiptől!
Ha az ismerőse megvásárolja tőlünk, Ön kredit pontokat kap, amiket levásárolhat webshopunkban. A pontok jóváírása 8 nap után történik meg, ezt a Profilom menüpont alatt követheti.
Ajánljon minél több terméket és vigye haza minél olcsóbban kedvencét!

Ehhez a termékhez nem tartozik hitelkalkulátor!

A feltüntetett képek és specifikáció csak tájékoztató jellegűek!
Kérjük, vásárlás előtt tájékozódjon a gyártó honlapján!

Tisztelt Vásárlónk!

Tartós adathordozó vásárlása során ügyfeleink automatikusan megkapják a termékhez tartozó Adattörlő kódot, melyet a számlán tüntetünk fel.

 

Fizetésnél kérje az ingyenes adattörlő kódot adatainak biztonsága érdekében!

A Kormány döntése alapján a kereskedő minden tartós adathordozó termék vásárlásakor köteles ingyenes adattörlő kódot biztosítani.

További információk a Nemzeti Média- és Hírközlési Hatóság honlapján: 

 https://nmhh.hu/veglegestorles

Ajánlataink

Epson 103 EcoTank sárga Tintapatron
  • - Típus: Tintatartály
  • - Szín: sárga
5 090 Ft
Chieftec CSN-550C 550W SFX 80+ Gold Tápegység
  • - Teljesítmény: 550 W
  • - Kábelezés: Moduláris
26 900 Ft

Hasonló termékeink


Kábel
Roline Optikai kábel 50 OM4 LC/SC 1m
  • - Csatlakozó típus: LC
  • - Méret: 1 m
6 090 Ft
Kábel
Roline Optikai 50 OM4 LC/ST 10m
  • - Csatlakozó típus: LC
  • - Méret: 10 m
11 890 Ft
Kábel
Roline Optikai 50 OM4 LC/SC 10m
  • - Csatlakozó típus: LC
  • - Méret: 10 m
12 390 Ft

Ajánlataink


Toner
HP 26X nagy kapacitású fekete
  • - Típus: Toner
  • - Szín: fekete
89 899 Ft
Tápegység
Shuttle PC850
  • - Teljesítmény: 850 W
  • - Kábelezés: Nem moduláris
88 900 Ft
Merevlemez
Seagate Barracuda 2TB HDD SATA-III
  • - Kapacitás: 2000 GB
  • - Cache memória: 256 MB
23 900 Ft

Ajánlataink


Tablet
Apple iPad Air 5 (2022) 10.9" 64GB Wi-Fi+5G Asztro
  • - Operációs rendszer típusa: iPadOS
  • - Kijelző mérete: 10.9 "
414 900 Ft
Kábel
Hama FIC USB 3.2 Gen2 Type-C/A 10Gbps 1m
  • - Csatlakozó típus: USB 3.1 (3.2) Gen2 Type-C
  • - Méret: 1 m
7 090 Ft
Kábel
GEMBIRD Ultra High speed HDMI cable with Ethernet,
  • - Csatlakozó típus: HDMI
  • - Méret: 1 m
1 789 Ft

Bankkártyás fizetés

Webáruházunkban
bankkártyákkal vásárolhat, a tranzakciók a CIB Bank titkosított biztonsági rendszerén keresztül zajlanak.

Cetelem áruhitel

Online áruhitel

Gyakori kérdések

Hol találom az üzletet?
Hogyan vásárolhatok?
Miként vehetem át a rendelésem?
Mivel fizethetek?
Hova fordulhatok garanciális problémákkal?
Mennyibe kerül a házhozszállítás?
Mikor előrendelhető egy termék?

Népszerű termékek

Tablet PC
eBook olvasó
Notebook
DSLR fényképezőgép
Monitor
Videokártya
TV
Konzol

BLUECHIP

Kapcsolat
Gyártók
Felhasználási feltételek
Adatvédelmi nyilatkozat
Állásajánlatok
Adattörlő kódok

HÍRLEVÉL



Kérem várjon!