Termékeink

Ön itt van: Bluechip / Számítástechnika / Hálózati eszköz / Switch / TP-LINK 48-Port Gigabit Smart Switch with 4 SFP

Gyártói cikkszám: TL-SG2452

Switch

TP-LINK 48-Port Gigabit Smart Switch with 4 SFP

graystargraystargraystargraystargraystar

- Sebesség: 10/100/1000 Mb/s
- Portok száma: 52 db


Megrendelés esetén várhatóan 3 nap múlva átvehető üzleteinkben

 
103 690 Ft
nettó: 81 646 Ft

darabot

139


TP-LINK 48-Port Gigabit Smart Switch with 4 SFP Slots


Hardware Jellemzők

Szabványok és Protokollok:
IEEE 802.3i, IEEE 802.3u, IEEE 802.3ab, IEEE802.3z,
IEEE 802.3ad, IEEE 802.3x, IEEE 802.1d, IEEE 802.1s,
IEEE 802.1w, IEEE 802.1q, IEEE 802.1p

Portok:
48 10/100/1000Mbps RJ45 Ports
(Auto Negotiation/Auto MDI/MDIX)
4 Gigabit SFP Slots

Hálózati Média
10BASE-TUTP category 3, 4, 5 cable (maximum 100m)
100BASE-TX/1000Base-TUTP category 5, 5e or above cable

(maximum 100m)
100BASE-FX:MMF,SMF
1000BASE-X: MMF, SMF

Ventilátorok száma:
2

Méretek (Szé x Mé x Ma):
17.3*10.2*1.7 in.(440*260*44 mm)

Hálózati tápegység:
100~240VAC, 50/60Hz

Energiafogyasztás
Maximum40.1W (220V/50Hz)

Működési Jellemzők

Sávszélesség/Backplane:
104Gbps

Fizikai (MAC) Cím Tábla:
8k

Csomagtovábbítási Sebesség:
77.4Mpps

Jumbo Frame:
10240 Bytes

További specifikáció

Hivatalos weboldal

Fényképek:

TP-LINK 48-Port Gigabit Smart Switch with 4 SFP
GyártóTP-Link
Sebesség10/100/1000 Mb/s
Portok száma52 db
Garancia60 hónap saját
Még nem érkezett értékelés.
A terméket csak azok a felhasználók értékelhetik, akik megvásárolták a terméket!
Érdekelné ez a termék egy ismerősét?
Lépjen be és ajánlja neki közvetlenül a Bluechiptől!
Ha az ismerőse megvásárolja tőlünk, Ön kredit pontokat kap, amiket levásárolhat webshopunkban. A pontok jóváírása 8 nap után történik meg, ezt a Profilom menüpont alatt követheti.
Ajánljon minél több terméket és vigye haza minél olcsóbban kedvencét!

A szállítási és egyéb költség nem része a hitelösszegnek!

A feltüntetett képek és specifikáció csak tájékoztató jellegűek!
Kérjük, vásárlás előtt tájékozódjon a gyártó honlapján!

Hasonló termékeink


Switch
D-Link DGS-1210-52MP Smart Menedzselt Switch
  • - Sebesség: 10/100/1000 Mb/s
  • - Portok száma: 52 db
195 290 Ft
Switch
D-Link DGS-1210-52X Smart Switch
  • - Sebesség: 10/100/1000 Mb/s
  • - Portok száma: 52 db
270 231 Ft
Monitor
Samsung S24E650PL
  • - Panel típusa: PLS
  • - Kijelző méret: 23,6 "
57 870 Ft

Ajánlott termékeink


Kábel
Roline UTP CAT6 patch 1m Sárga
  • - Csatlakozó típus: Ethernet RJ-45
  • - Méret: 1 m
780 Ft
Kábel
Delock USB 2.0-A apa > USB micro A apa 1m
  • - Csatlakozó típus: Micro USB
  • - Méret: 1 m
1 350 Ft
Kábel
Roline UTP CAT6 patch 2m szürke
  • - Csatlakozó típus: Ethernet RJ-45
  • - Méret: 2 m
1 080 Ft

Bankkártyás fizetés

Webáruházunkban
bankkártyákkal vásárolhat, a tranzakciók a CIB Bank titkosított biztonsági rendszerén keresztül zajlanak.

Cetelem áruhitel

Online áruhitel

Gyakori kérdések

Hol találom az üzletet?
Hogyan vásárolhatok?
Miként vehetem át a rendelésem?
Mivel fizethetek?
Hova fordulhatok garanciális problémákkal?
Mennyibe kerül a házhozszállítás?
Mikor előrendelhető egy termék?

Népszerű termékek

Tablet PC
eBook olvasó
Notebook
DSLR fényképezőgép
Monitor
Videokártya
TV
Konzol

BLUECHIP

Kapcsolat
Gyártók
Felhasználási feltételek
Adatvédelmi nyilatkozat
Állásajánlatok

HÍRLEVÉL



Kérem várjon!